Can Recasens Restaurant

Can Recasens

Can Recansens (strona dostępna tylko w języku hiszpańskim) to restauracja specjalizująca się w sałatkach, hiszpańskich kanapkach, deskach serów, wędlin czy carpaccio. Jest to idealne miejsce na kolację i wino. Dlaczego wino? Mają ich ogromny wybór, a ceny zaczynają się już od 9,90€ (!).

Dokładny adres znajdziecie na poniższej mapie:

Przed restauracją znajduje się też kilka stolików. Wejście do restauracji przystrojone są warzywami i owocami. A samo wnętrze restauracji jest jeszcze bardziej urokliwe i zdecydowanie jedyne w swoim rodzaju.

Ja się w tym wnętrzu zakochałam. Atmosfera panująca w tej restautacji jest po prostu magiczna. Samo wnętrze jest dość duże, ale i samych gości jest dużo, więc trzeba pamiętać o wcześniejszej rezerwacji. Podczas mojej ostatniej wizyty, byliśmy w 4 osoby. Poniżej zamieszczam dla Was zdjęcia menu. Jak sami widzicie, z każdej kategorii jest kilka pozycji do wyboru, więc mam nadzieje, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. W naszym wypadku zamówiliśmy różne dania, którymi się wspólnie dzieliliśmy.

Do jedzenia zamówiliśmy 2 sałatki. Fresca z kozim serem oraz Pera z dodatkiem gruszki i sera gorgonzola. Obie były wprost idealne. Składniki świetnie się wspólnie komponowały i była to prawdziwa uczta kulinarna. Mieliśmy ochotę również spróbować Melted cheese, a dokładnie sera clarines, który należy do (co prawda) francuskich serów pleśniowych podawanego z kawałkami pieczywa. Do tego wszystkiego zamówiliśmy jeszcze bagietkę posmarowaną świeżą pastą z pomidorów i gruboziarnistą solą. Jest to bardzo popularna przystawka w tej części Hiszpanii. Zdecydowaliśmy się na butelkę czerwonego wina ze szczepu Rioja z winnicy Faustino.

Wszystko smakowało bardzo, bardzo dobrze. Byliśmy bardzo zadowoleni ze wszystkich podanych dań. Za całą kolację zapłaciliśmy tylko 46€.

Czy zdjęcia Was przekonały? Dajcie znać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.