Aroseria Las Arenas

Rabaty do -50% w dobrych restauracjach w Barcelonie? To możliwe :)

Czy wiedzieliście, że w Barcelonie można zjeść w smacznych restauracjach z rabatem do -50%?

Zastanawiacie się jak? To wszystko za pomocą aplikacji El Tenedor! Już wszystko tłumaczę 🙂

Aplikacja El Tenedor (w języku angielskim Fork) to aplikacja, za której pośrednictwem zarezerwujecie stolik w wielu restauracjach, między innymi w Barcelonie. W całej Hiszpanii jest ich ponad 12 tysięcy.

Oprócz samej rezerwacji stolika aplikacja, w porozumieniu z restauracją, oferuje obniżki. Te największe sięgają do -50%, ale są również -30% czy –20%. Może zastanawiacie się, czy warto próbować takich miejsc, gdzie są tak duże obniżki. Odpowiedz to: TAK!

El Tenedor

Tymczasem zapraszam Was do filmiku instruktażowego jak dokonać rezerwacji w  aplikacji El Tenedor.

Co więcej, po wizycie w danym miejscu, otrzymujemy punkty tzn. Yumsy. System przydziela 100 Yumsów za każdą rezerwację, ale aplikacja ma wiele różnych promocji tak jak dodatkowe kody, które kumulują punktacje (zamiast 100 Yumsów, można otrzymać nawet do 2000 Yumsów). Zebrane Yumsy to z kolei obniżka w wybranych restauracjach (to ważne, przy dokonywaniu rezerwacji sprawdzie czy restauracja akceptuje Yumsy). Za zebranych 1000 Yumsów otrzymacie zniżkę 10€, a kolejny pułap to 2000 Yumsów, które odzwierciedla 25€.

Jeżeli chcecie otrzymać pierwsze 1000 Yumsów, użyjcie mojego kodu dokonując pierwszej rezerwacji: 7F372A85. Po 3 dniach od odbytej wizyty powinniscie otrzymać na koncie 1000 Yumsów, które możecie wymienić w danej restauracji na obniżkę 10€ do rachunku. A więc zapraszam na zestawienie naszych ulubionych miejsc z aplikacji El Tenedor.

By ułatwić Wam wybór, poniżej znajdziecie miejsca, które są już przez nas przetestowane i mogę je Wam śmiało polecić! Jednak również zachęcam Was do sprawdzania innych miejsc oprócz tych podanych poniżej. Jestem pewna, że znajdziecie również ciekawe propozycje! Moja rada – sprawdzajcie ocenę miejsca na Google Maps. Również im większa liczba opinii, tym lepiej!

1. El Rincon

Typ kuchni: Hiszpańska, Śródziemnomorska
Address: Carrer del Carme, 28
Zakres cenowy przed rabatem z aplikacją El Tenedor: €€/€€€
Aktualne menu
Zniżka otrzymana za pomocą aplikacji El Tenedor: -50%

Restauracje odwiedziliśmy już kilka razy, raz w nawet większej grupie liczącej 8 osób. To zawsze ryzykowne, gdy rekomenduje się restauracje tak dużej grupie. Mimo to właśnie ta kolacja potwierdziła, że śmiało mogę polecić jej szerszej publice. Polecam paelle negro, czyli czarny ryż podany z owocami morza oraz stek z antrykotu.

2. Arroseria Las Arenas 

Typ kuchni: Hiszpańska, Śródziemnomorska
Address: Carrer de Llança, 15, Barcelona
Zakres cenowy przed rabatem z aplikacją El Tenedor: €€/€€€
Aktualne menu
Zniżka otrzymana za pomocą aplikacji El Tenedor: -50%

Restauracje mieszcząca się tuż przy placu Espanya i centrum handlowego Las Arenas. Menu restauracji jest bardzo podobne do tego w El Rincon. Znajdziecie tutaj tapasy, paelle oraz steki wołowe. Restauracja ma bardzo przyjemne wnętrze w środku, jak i na zewnątrz na ogródku.

3. Ayres del Sur

Typ kuchni: Argentyńska
Adres: Carrer del Carme, 28, Barcelona
Zakres cenowy przed rabatem z aplikacją El Tenedor: €€/€€€
Aktualne menu
Zniżka otrzymana za pomocą aplikacji El Tenedor: -30%

Argentyńska restauracja zlokalizowana niedaleko od Sagrady Famili. Restauracja specjalizuje się w stekach i żeberkach wołowych podawane z sosem chimichurri (przygotowany na bazie pietruszki, czosnku, papryczki chili, oliw oraz oregano).

4. Papadam Authentic Indian Restaurant

Typ kuchni: Hinduska
Adres: Ronda de Sant Pau, 11,  Barcelona
Zakres cenowy przed rabatem z aplikacją El Tenedor: €/€€€
Aktualne menu
Zniżka otrzymana za pomocą aplikacji El Tenedor: -30%

A gdybyście byli zmęczeni kuchnią śródziemnomorską to proponuje Wam zajrzeć do restauracji Papadam Authentic Indian, zlokalizowanej blisko ścisłego centrum Barcelony. Zamówcie koniecznie danie główne butter chicken, czyli rozpływający się w ustach kurczach w sosie pomidorowo-maślanym.

5. Sen Viet

Typ kuchni: Wietnamska
Adres: C/ Aragó,159, Barcelona
Zakres cenowy przed rabatem z aplikacją El Tenedor: €/€€€
Aktualne menu
Zniżka otrzymana za pomocą aplikacji El Tenedor:-30%

Najlepsze zostawiam na końcu, czyli moją ukochaną kuchnię wietnamską i nowo odkryte przeze mnie miejsce Sen Viet. Okazuje się, że to restauracja, która nie uznaje kompromisów kulturowych i smaki wszystkich dań są takie same jak w Wietnamie. Jeśli więc poczujecie ogromną ochotę zjedzenia czegoś autentycznie azjatyckiego to zdecydowanie dobry adres!

Restauracja nie jest duża, a jej wnętrze nie wszystkich może zachęcić, ale gwarantuje, że zjecie tu smacznie za nie wiele!

 

 

Mam nadzieje, że uda Wam się zainstalować aplikację El Tenedor i będziecie się cieszyć super rabatami tak jak my. Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.